ingilizce siteingilizce site

1. SAĞLIKTA İNOVASYON YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Değerli Meslektaşlarımız;

2021 yılında da inovasyon deneyimlerimizi tüm sağlık profesyonellerine aktarmak için “Yaşlı Sağlığını Destekleyici İnovatif Ürünler” temalı “1. Sağlıkta İnovasyon Yarışması’ Akademik Geriatri Derneği ile birlikte organize ettik.

Sağlık profesyonelleri tarafından, yarışmamıza büyük bir ilgi gösterilmiş olup, projelerin değerlendirme süreci sonrasında ödül alan projeler belirlenmiştir. Yarışmanın ödül töreni23-24 Ekim 2021 tarihinde E-kongre olarak yapılan 3. Uluslararası ve 14. Akademik Geriatri Kongresi’nin kapanış programında gerçekleştirildi.

İnovasyon Yarışmasında Birincilik ödülünü “Bası Yarası Takip Örtüsü” projesi ile Ali YAVUZ ve Sevim KAYA, İkincilik ödülünü “Dost Baston” projesi ile Aynur SAYİNER, Üçüncülük ödülünü “Maskrem” projesi ile Nurgül FİDAN ve “Puls Kontrollü Akıllı Flowmetre” projesi ile Hilal SEVİNDİR aldı.

“En İnovatif Kurum” ödülünü Erzincan Binalı Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi aldı.

Ülkemiz genelinde yarışmamıza ve İnovatif çalışmalara büyük ilgi gösteren ve özellikle ödül alan tüm sağlık profesyonellerine katılımlarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ