MSC. Ayşegül ALİOĞULLARI

aysegül2

1986 yılında İstanbul’un Kartal ilçesinde doğan Ayşegül ALİOĞULLARI ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. 2003 yılında lise öğrenimini tamamladıktan sonra 2004 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Sağlık Yüksekokulu Lisans Programını bitirdi. 2011 yılında Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Yönetimi programını ardından da 2012 yılında Açıköğretim Sağlık Kurumları İşletmeciliği programını tamamladı. 2016 yılı Ocak ayı itibari ile başladığı Halk Sağlığı Hemşireliği Yükseklisans programı halen devam etmektedir.

2009 yılında mesleki çalışma hayatına başlayan Ayşegül ALİOĞULLARI Medical Park Göztepe Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde 1 yıl çalışmasının ardından 2010 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine atanmış ve burada çalışmaya devam etmektedir.

2011 yılında Yükseklisans programını tamamlayan Ayşegül ALİOĞULLARI, 2013 yılında Kuzey Kamu Hastaneler Birliği tarafından verilen “ En Bilimsel Hemşire Ödülü”nü, 2015 ve 2016 yılında bildiri ikincilik ve üçüncülük ödülü almaya hak kazandı.  Alanı ile ilgili geliştirmiş olduğu bir ürünle patent belgesi olan  Ayşegül ALİOĞULLARI’nın  mesleki başarılarından dolayı 10 teşekkür belgesi, 3 yurtiçi yayını, 23 adet Uluslararası ve Ulusal kongrelerde sunulan bildirisi yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SEVGİ OKTAY dedi ki:

    BAKMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUNUZ KİMSELER /YAKINLARINIZ VAR MI? VARSA VE BUNLARI YAPABİLDİYSENİZ PEK ÇOK KUTLUYORUM. SEVGİLERLE…

BİR YORUM YAZ