ingilizce siteingilizce site

Msc. Ayşegül ALİOĞULLARI

Msc. Ayşegül ALİOĞULLARI

1986 yılında İstanbul’un Kartal ilçesinde doğan Ayşegül ALİOĞULLARI, 2009 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Sağlık Yüksekokulu Lisans Programını bitirdi. 2011 yılında Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Yönetimi programını ardından da 2012 yılında Anadolu Üniversitsi Sağlık Kurumları İşletmeciliği programını tamamladı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hemşirelik Esasları Doktora Eğitimine devam etmektedir.

2009 yılında mesleki çalışma hayatına başlayan Ayşegül ALİOĞULLARI Medical Park Göztepe Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde 1 yıl çalışmasının ardından 2010 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine atanmış ve burada çalışmaya devam etmektedir. 

2011 yılında Yükseklisans programını tamamlayan Ayşegül ALİOĞULLARI, 2013 yılında Kuzey Kamu Hastaneler Birliği tarafından verilen “ En Bilimsel Hemşire Ödülü”nü, 2015 ve 2016 yılında bildiri ikincilik ve üçüncülük ödülü almaya hak kazandı. Ayrıca mesleki başarılarından dolayı 10 teşekkür belgesi bulunan Ayşegül ALİOĞULLARI’nın 4 yurtiçi yayını, 24 adet Uluslararası ve Ulusal kongrelerde sunulan bildirisi yer almaktadır. Hemşirelikte İnovasyon dersi kapsamında yapılan İnovatif Ürün Yarışması kapsamında Birincilik Ödülü kazanmıştır. 2 adet patentli ürünü bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ