ingilizce siteingilizce site

Msc. Çiğdem GÜLŞEN

Msc. Çiğdem GÜLŞEN

1978 yılında Trabzon Sürmene ilçesinde doğan Çiğdem GÜLŞEN ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 1997 yılında Sürmene Sağlık Meslek Lisesi’ni, 2002 yılında Karadeniz Teknik  Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Lisans programını bitirdi. 2012 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği’nde “Yükseklisans Programını” bitirdi. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Doktora Programı öğrencisidir.

2001 yılında mesleki çalışma yaşamına başlayan Çiğdem GÜLŞEN, Pazar Devlet Hastanesi, Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesi ameliyathane hemşiresi, 2006 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çocuk hemşiresi 2008 yılında servis sorumlu hemşiresi olarak çalıştı. 2011 yılında Başhemşire Yardımcısı, 2012 yılında kalite yönetim direktörü olarak görevlendirildi.

Meslek hayatı boyunca çok sayıda teşekkür belgesi, ulusal ve uluslararası kongrelerde poster ve sözlü bildirileri bulunan Çiğdem GÜLŞEN’in hemşirelikte inovasyon yarışmalarında jüri üyeliği bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ