ingilizce siteingilizce site

MSC. Meryem Yaşar KOCABEY

meryem

1980 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2003 yılında   Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Yüksek Okulu’ndan mezun oldu.

2001 yılında  Çankırı’da Sağlık Grup Başkanlığı ve Sağlık Ocağı’nda meslek hayatına başladı. 8 ay Sağlık Ocağında görev yaptıktan sonra, 2001 ve 2005 yılları arasında; Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi’nde Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi olarak,  2005 ve 2012 yılları arasında  Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi, 2012 yılının son 5 aylık döneminde ise Başhemşire Yardımcısı ve 02.11.2012 tarihinden itibaren 2 yıl boyunca Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı görevini yürüttü.

Şuan hala Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü Koordinatör Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Meryem YAŞAR KOCABEY; 2012 yılında Okan Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlıkta Kalite Yönetimi Programında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış ve mesleki başarılarından dolayı  1 taktir, 20  teşekkür belgesine layık görülmüştür. Ayrıca alanıyla ilgili çalışmalarda bildiri ödüllerinin yan sıra 25 adet bilimsel toplantılarda sunulan bildirisi bulunan Meryem YAŞAR KOCABEY’in hemşirelikte inovasyon yarışmalarında jüri üyeliği bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ