ingilizce siteingilizce site

SAĞLIKTA İNOVATİF ÜRÜN GELİŞTİRME VE UYGULAMA KURSUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve uygulamak olarak tanımlanan inovasyon terimi, artık her alanda sıklıkla duyuyoruz. Yaşamımızda inovasyon ve yaratıcılığın yeri giderek büyüyor. Özellikle sağlık sektöründe yaşanan yenilikler, sağlık çalışanlarının çok yönlü gelişmesini, yeni roller üstlenmesini ve inovatif olmalarını zorunlu kılıyor.

Sağlık profesyonellerinin yeni, fark yaratan, uygulanabilir ve sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırabilir özellikte olan inovatif süreçlerine katılımlarını artırmak amacıyla derneğimiz tarafından 26.02.2022 tarihinde Sağlıkta İnovasyon Yönetimi kapsamında “Kadın Sağlığı” teması ile “Sağlıkta İnovatif Ürün Geliştirme ve Uygulama Kursu” online olarak düzenlenmiştir.  Kursun amaçları arasında; katılımcıların inovasyon süreci konusunda farkındalıklarını artırmak, fırsat yaratmak, yol gösterici süreçleri aktive etmek ve fikirden ürüne giden tüm inovasyon süreçlerini desteklemek yer almaktadır. Kurs ile katılımcıların inovasyon süreçleri konusunda farkındalıkları artırılmış, son oturumunda inovatif fikir geliştirme atölye çalışması ve yarışması yapılmıştır.

Katılımcıların büyük ilgi ve beğenisini kazanan kurs kapanış programında, inovatif fikir yarışma ödülleri takdim edilmiş ve Başkanımız Sn. Dr. Öğr. Üyesi Yeliz DOĞAN MERİH’in kapanış konuşması ile kurs sonlandırılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ